Fajny konkurs - pomóżmy wygrać dzieciakom extra wycieczkę.

Witajcie

Dzisiaj bardzo nietypowy post, a raczej prośba do Was moi kochani.

Firma Stena Line zorganizowała konkurs dla dzieciaków ze szkół w całej Polsce, w którym do wygrania jest wycieczka danej klasy (całej) do Szwecji. Fajnie prawda. Dzieciaki miały stworzyć komiks, przesłać go do organizatora, a ten z pośród tysięcy zgłoszeń wybrał kilka konkursowych, które teraz trzeba oceniać jak w szkole czyli przyznajemy oceny od 1 do 5 :) Gdzie 1 to wiadomo najsłabsza notka, a 5 najwyższa......

Dlaczego o tym piszę, ponieważ klasa Madzi, siostrzenicy mojego męża dostała się do finału i jedyne co ich dzieli od wygranej to właśnie nasze oceny, 5. Zatem zwracam się do Was z ogromną prośbą abyście zechcieli wejść na tę stronę na FB 


i zagłosowali tzn w komentarzu pod zdjęciem przyznali piątaka. To nic nie kosztuje, a może dzieciakom przynieść wiele radości w postaci super wycieczki. :)

Oto praca konkursowa

Super Mocni, Gimnazjum nr 2 im. Armii Krajowej, 

Kwidzyn


Jeśli zechcecie ,,postawić,, piątkę będę Wam ogromnie wdzięczna i z góry bardzo, bardzo dziękuję.Pozdrawiam
Iza12 komentarzy :

 1. Głos oddany, mam nadzieję, że wygrają :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję, dzieciaki się starały i chociaż tak możemy im trochę pomóc, fajnie by było jakby udało się im wygrać :)

   Usuń
 2. Kochana właśnie zauważyłam,że w rozdaniu wzięły udział 3 osoby z tym samym nazwiskiem,jest to nie fair w stosunku do innych uczestników.(konta zostały założone tylko dla konkursów)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak usiądę i zacznę przyznawać losy to wszystko skrupulatnie posprawdzam i jeśli tak jest to jakoś sprawę rozwiążę oki.

   Usuń
  2. Nie ma sprawy,po prostu tak napisałam:)

   Usuń
 3. oj pomogę oczywiscie powodzenia

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, ze jeszcze dziś można - oczywiście 5/5 :)

  OdpowiedzUsuń
 5. O kurczę, tylko do 10 :( Szkoda, ze tak późno zauważyłam wpis! :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spoko nic się nie stało :d ogólnie to chyba będą na pierwszym miejscu we wtorek ogłoszenie wyników tak więc zobaczymy :D Jednak i tak bardzo dziękuję w imieniu dzieciaków.

   Usuń

Dziękuję za komentowanie postów, jest mi niezmiernie miło, że jesteście ze mną. :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka